Brzeg Dolny 71 319 70 07 Oborniki Śląskie 71 310 20 03
  • Tłumacz języka migowego

Poradnia dla dzieci

Naszych najmłodszych Pacjentów otaczamy najlepszą opieką medyczną. Oferujemy opiekę pediatryczną zarówno dla dzieci zdrowych i chorych, kompleksowy zakres konsultacji specjalistycznych, szeroką diagnostykę obrazową i laboratoryjną, szczepienia obowiązkowe i zalecane.

Do dyspozycji naszych Pacjentów oddaliśmy 3 gabinetów lekarskich oraz gabinet szczepień. Osobno wydzieliliśmy części poradni dla dzieci zdrowych i chorych. Nasza przychodnia to miejsce przyjazne dziecku i mamie. Poradnia znajduje się na parterze, dlatego korzystanie z wózków dziecięcych nie jest kłopotliwe. W miłej i ciepłej atmosferze dzieci czują się swobodnie i zapominają o stresie, który towarzyszy im podczas wizyt lekarskich- dla umilenia czasu oczekiwania na wizytę najmłodsi Pacjenci mogą obejrzeć bajki i pobawić się w kąciku zabaw. Zadbaliśmy również o kącik dla mamy z dzieckiem, gdzie każda mama może w intymnym i spokojnym miejscu nakarmić lub przewinąć pociechę.

W punkcie pobrań krwi najmłodsi Pacjenci mogą obejrzeć bajki aby rozładować strach a mamom przygotowaliśmy specjalną ulotkę, którą informuje jak przygotować dziecko do tego badania.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Podstawowa opieka zdrowotna
jpg 2022-02-09 Ulotka - przygotowanie dziecka do pobrania krwi - Plik niedostępny cyfrowo
ilość pobrań: 336
Ulotka - przygotowanie dziecka do pobrania krwi - Plik niedostępny cyfrowo 5,82MB zobacz
do góry