Brzeg Dolny 71 319 70 07 Oborniki Śląskie 71 310 20 03
  • Tłumacz języka migowego

Nasze placówki

Centrum Medyczne DSCM to nowoczesne i przyjazne przychodnie oferujące pełny zakres opieki medycznej. Gwarantujemy najwyższe standardy opieki medycznej oraz kompleksowość usług. Atutem Centrum Medycznego DSCM jest doskonała kadra medyczna, zarówno lekarska jak i pielęgniarska. 


Placówka w Brzegu Dolnym
świadczy usługi medyczne od 2009 roku w budynku o powierzchni ponad 1 000 m2, w pełni dostosowanym do wysokiej jakości leczenia. Proponujemy Pacjentom bezpłatne leczenie w ramach kontraktu NFZ (m.in. okulista, dermatolog, alergolog), korzystanie z nowoczesnego sprzętu (RTG, USG, EKG, KTG, holter) oraz dodatkowe usługi komercyjne. Do Państwa dyspozycji jest także centrum stomatologiczne z zapleczem cyfrowej pracowni radiologiczej. Specjalizujemy się także w świadczeniach Medycyny Pracy, gdzie pracownik przechodzi w ciągu jednego dnia cały zakres konsultacji oraz badań. W przychodni znajduje się również Pracownia psychologiczna, która realizuje badania psychotechniczne.

 

Placówka w Obornikach Śląskich zapewnia usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Na miejscu przyjmuje także kilku specjalistów różnych dziedzin, a pacjent może skorzystać z konsultacji i badań diagnostycznych. Działa tu pracownia USG oraz znajduje się punkt pobrań materiałów do badań i punkt szczepień dla dzieci i dorosłych.

 

Działając w imię hasła leczymy i zapobiegamy Centrum Medyczne DSCM ma na celu:

  • uświadamianie pacjentom wagi zachowań prozdrowotnych
  • edukację pacjentów w zakresie powszechnie występujących schorzeń
  • rozszerzenie oferty prozdrowotnej we współpracy z firmami partnerskimi
  • zwiększanie dostępności do usług medycznych
  • organizację białych sobót i spotkań edukacyjnych
  • udział w realizacji programów profilaktycznych wraz z NFZ i Urzędami Miejskimi
do góry